O produktu

Elektrické topné sklo ThermoGlass®

Unikátní dokonale průhledný nanosystém ohřevu skla představuje budoucí trend ve vytápění.

Elektrická topná skla ThermoGlass® jsou izolační skla schopná vyzařovat sálavé teplo až 80 °C. Představují tak novou dimenzi řešení pro vytápění moderních staveb. Poskytují maximální tepelný a vizuální komfort zamezují kondenzaci par a odstraňují sníh či led. Na povrch skla se unikátní inovační technologií nanáší absolutně průhledná vodivá vrstva, která plní funkci ohřívacího elementu. Vizuálně se naše sklo ničím neliší od běžných skel ale svými vlastnostmi nabízí jedinečné výhody, které u jiných skel nenajdete.

Maximální tepelná pohoda 

Pomocí vysoce výkonných topných skel ThermoGlass® si můžete dovolit větší okna a přesto docílit pocitu tepelné pohody starých kachlových kamen či mírně plápolajícího ohně v krbu.

Povrchovou teplotu skel ThermoGlass® si můžete okamžitě měnit dle Vašich momentálních potřeb v rozmezí 25-80° C. Použitím topných skel ThermoGlass® Vám již nikdy nebude zima, v blízkosti Vašich oken i když venku mrzne a Vy si můžete zcela nerušeně vychutnávat pohled do zimní krajiny.

Exkluzivní vizuální komfort 

Díky vysoce výkonným a dokonale průhledným sklům ThermoGlass® si můžete pořídit velká okna a užít si tak více přirozeného světla a užšího kontaktu s přírodou. Při použití běžných způsobů zasklení je nutné topné elementy umisťovat pod okny, nebo v jejich těsné blízkosti. Běžné radiátory často přináší různá omezení a komplikace, kterými může být již samotný vzhled radiátorů, mlžení skel či usazování prachu mezi žebry podlahových radiátorů.

Použitím topných skel ThermoGlass® radiátory a zamlžení jednoduše zmizí a Vy si můžete užít více vizuálního komfortu i prostoru.

Benefity

Hlavní zdroj tepla

Velká plocha, kvalitní konstrukce, výborné vizuální a izolační vlastnosti skla ThermoGlass® umožňují jeho využití jako hlavního tepelného zdroje ve většině novostaveb.

Exluzivní tepelný komfort

V zimních měsících, kdy venkovní teplota klesá k nule, dochází u velkých skleněných ploch k tzv. "efektu studeného okna". Topné sklo ThermoGlass® tento efekt odstraní a vytvoří v interiéru pocit tepelné pohody za cenu minimálních provozních nákladů.

Zamezení kondenzace par

U větších skleněných ploch dochází v zimě vlivem špatné cirkulace vzduchu ke kondenzaci vodních par na povrchu skla. S topnými skly ThermoGlass® je tvorba kondenzátu vyloučena nedochází k rosení a sklo zůstává dokonale průhledné.

Rychlé odstranění sněhu a ledu

Při průchodu elektrického proudu topným sklem ThermoGlass® dochází k nahřátí skla a rovnoměrnému odtávání sněhu a ledu po celém povrchu skleněné plochy.

Vynikajicí izolační vlastnosti

Použití nejnovějších typů skel v izolačních dvojsklech a trojsklech ThermoGlass® nabízí kromě vytápění i vynikajicí izolační vlastnosti doplněné o celou řadu dnes již běžných funkcí moderních skel.

Bezpečnost

Elektrickou vodivou vrstvu lze využít jako senzor napojený na alarm bezpečnostního systému. Všechna naše skla jsou kalená. při rozbití se netvoří střepy). V případě zvýšených nároků na bezpečnost používáme nerozbitná lepená skla ThermoGlass® Connex Safety .

Zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.